Vozio u kontrasmeru, izazvao tešku nesreću, pa peške pobegao sa lica mesta!
1 min read

Vozio u kontrasmeru, izazvao tešku nesreću, pa peške pobegao sa lica mesta!

Vozač „opela“ je nakon sudara napustio smrskan automobil i pešice pobegao u nepoznatom pravcu.

Saobraćaj je bio u potpunoj obustavi, a policija i dalje traga za vozačem koji je pobegao sa mesta nesreće.

Na Obrenovačkom putu kasno sinoć došlo je do teške saobraćajne nesreće kada je nepoznati vozač vozeći u kontrasmeru udario u drugo vozilo i zatim pobegao sa lica mesta.

Drama se odigrala oko ponoći na oko tri kilometara pre isključenja za Ulicu Svetolika Lazarevića.

Vožnja u kontrasmeru i beg sa lica mesta

Prema nezvaničnim informacijama, vozač automobila marke „opel“ beogradskih registarskih oznaka kretao se trakom koja je fizički odvojena za kontrasmer, tvrdi Telegraf.

On je direktno naleteo i sudario se sa automobilom marke „ford“, za čijim je volanom bio D. G. (66).

Odmah nakon žestokog sudara, vozač „opela“ je izašao iz smrskanog automobila i peške se udaljio u nepoznatom pravcu.

Drugi vozač imao alkohola u krvi

Tokom uviđaja, vozač „forda“ Dragan G. podvrgnut je alkotestiranju, a aparat je pokazao da u organizmu ima 0,40 promil alkohola, zbog čega će protiv njega biti podneta odgovarajuća prekršajna prijava.

Saobraćaj u pravcu ka gradu bio je u potpunoj obustavi jedno vreme, a formirana je kolona duga nekoliko kilometara.

Policija je obavila uviđaj i intenzivno radi na identifikaciji i pronalasku vozača koji je pobegao sa lica mesta.

 

(Telegraf.rs)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *