Vozio u kontrasmeru, izazvao tešku nesreću, pa peške pobegao sa lica mesta!
Vozač „opela“ je nakon sudara napustio smrskan automobil i pešice pobegao u nepoznatom pravcu.
Saobraćaj je bio u potpunoj obustavi, a policija i dalje traga za vozačem koji je pobegao sa mesta nesreće.
Na Obrenovačkom putu kasno sinoć došlo je do teške saobraćajne nesreće kada je nepoznati vozač vozeći u kontrasmeru udario u drugo vozilo i zatim pobegao sa lica mesta.
Drama se odigrala oko ponoći na oko tri kilometara pre isključenja za Ulicu Svetolika Lazarevića.
Vožnja u kontrasmeru i beg sa lica mesta
Prema nezvaničnim informacijama, vozač automobila marke „opel“ beogradskih registarskih oznaka kretao se trakom koja je fizički odvojena za kontrasmer, tvrdi Telegraf.
On je direktno naleteo i sudario se sa automobilom marke „ford“, za čijim je volanom bio D. G. (66).
Odmah nakon žestokog sudara, vozač „opela“ je izašao iz smrskanog automobila i peške se udaljio u nepoznatom pravcu.
Drugi vozač imao alkohola u krvi
Tokom uviđaja, vozač „forda“ Dragan G. podvrgnut je alkotestiranju, a aparat je pokazao da u organizmu ima 0,40 promil alkohola, zbog čega će protiv njega biti podneta odgovarajuća prekršajna prijava.
Saobraćaj u pravcu ka gradu bio je u potpunoj obustavi jedno vreme, a formirana je kolona duga nekoliko kilometara.
Policija je obavila uviđaj i intenzivno radi na identifikaciji i pronalasku vozača koji je pobegao sa lica mesta.
