Poginuo poznati muzičar na starom putu Novi Sad – Beograd!
1 min read

Poginuo poznati muzičar na starom putu Novi Sad – Beograd!

Na starom putu Novi Sad-Beograd, kod mesta Banstol, motociklom u saobraćajnoj nesreći život je izgubio dugogodišnji bubnjar benda SNB iz Novog Sada Miroslav Popov-Mićko.

Vest o smrti je objavio bend na svojim društvenim mrežama, a od Miroslava se opraštaju porukama mnogi bendovi Srbije i regiona koji su ga znali kao mirnog, staloženog, dobrog prijatelja, ali i energičnog bubnjara koji je davao ovom bendu ritmičku raznolikost.

Sa bendom je skoro objavio album “Mutne svetlosti”, ali i početkom godine svirao u Beogradu kao support Exploitedu. Počivao u miru!

(Headliner)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *